Dla sklepów i Sprzedawców

Zwiększ sprzedaż korzystając z naszego doświadczenia

Doświadczenia Wydawcy Serwisu przekładają się na wieloletnie sukcesy e-biznesowe naszych Klientów. Jeżeli prowadzisz Sklep Internetowy, sprzedajesz produkty na serwisach aukcyjnych, jesteś sprzedawcą lub importerem, skontaktuj się z nami. Serwis NajNajTaniej.pl umożliwi Ci dotarcie do tysięcy nowych, zainteresowanych Twoimi produktami Klientów

Nie tylko sklepy

Naszym głównym celem jest dostarczenie Użytkownikom wszystkich niezbędnych i precyzyjnych informacji, ułatwiających podjęcie decyzji zakupowej. Dlatego prezentujemy nie tylko ofertę sklepów internetowych. Analizujemy i prezentujemy również oferty Sprzedawców. Śledzimy aukcje Allegro, przeglądamy i analizujemy oferty Ogłoszeń internetowych, współpracujemy z Importerami i SuperSprzedawcami. Jeżeli prowadzisz sprzedaż w internecie - NajNajTaniej.pl jest miejscem dla Ciebie.

Integracja z NajNajTaniej.pl

Operacja jest całkowicie bezpłatna i prosta w realizacji. Wymaga umieszczenia na serwerze sklepu pliku wymiany danych w formacie XML zawierającego pełną/wybraną ofertę sklepu. Jeżeli posiadają już Państwo w swoim sklepie plik wymiany w formacie xml (np. zgodny z ceneo.pl czy nokaut.pl) wystarczy podać jego adres.

Jesteśmy gotowi pomóc

Nasi pracownicy chętnie pomogą Państwu na każdym z etapów integracji. Dzięki czemu mają Państwo pewność, że integracja i znaczne powiększenie przestrzeni sprzedażowej przebiegnie szybko i bez kłopotów.

Nazwy producentów, marek i zastrzeżone znaki handlowe oraz towarowe zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
Czas generowania strony: 0.0021 sekund.